I hope you had a lovely weekend!

Dúfam, že ste mali taký krásny a slnečný víkend ako ja. Teplé počasie a slnečné lúče som si užívala ako už dlho nie, a to najmä pri fotení...

Okrem toho sme konečne absolvovali aj prechádzku s naším nemeckým ovčiakom Buddym, ktorý bol rád, že môže na chvíľku opustiť dvor a pozdraviť ostatných psov. Ale poviem vám, ja už vo vzduchu cítim jar a nemyslím si, že sa zima ešte vráti.

I hope you had a lovely and sunny weekend like me. I enjoyed the warm weather and sunshine,

especially during the photographing...
Besides, we took our german sheperd, Buddy, for a walk. He was very glad, that he could leave his yard and greet other dogs. And I tell you, that I feel a spring in the air and don´t think, that the winter will come back.


Ruže sa za tých pár dní pekne otvorili a vyzerajú úplne nádherne. Milujem ich, tak ako chvíľu po výmene vody, keď sú všetky krásne pokope. V rozličných vázičkách a výškach vyzerajú pre mňa dokonale.

Roses opened their heads, looks amazing! I adore them, exactly like a moment after the water change, when all my beauties are together on the cabinet, in different vases and heights they look perfect for me.
 Mojou najväčšou inšpiráciou pre tento rok sa stala knižky Couture Prairie od Rachel Ashwell. Kto ju nepozná, knižka je zložená z fotografií z ranču The Prairie, ktorý patrí Rachel a nachádza sa v americkom Texase. The Prairie si zachováva prvky Shabby Chic štýlu, no cítiť v ňom viac typický americký vidiek so stodolami, množstvom starého nábytku a pokladmi z blších trhov.

My biggest inspiration for this year is Couture Prairie by Rachel Ashwell. Who don´t know this book, is composed from photos from The Prairie in Texas. The Prairie retains elements of Shabby Chic style, but mixes them with typical American farm style with barns, a lot of old furniture and flea market treasures.


Na rozľahlom pozemku sa nachádza niekoľko domčekov a stodôl, v ktorých sa môžu návštevníci ubytovať. Mojím favoritom je The Meadow Manor.

On the large plot is situated a few house and barnes, where the guests can make a reservation and spend their time. My favorite is The Meadow Manor.Starý šamlík našiel svoje miesto pri posteli.

Old little stool found his place beside the bed.


Zopár fotiek z chodby...

A few pics from the hall...
 


Prajem vám príjemné ukončenie víkendu a úspešný štart do nového týždňa.

Have a happy rest of the weeked and successful launch of a new week.
xoxo, 
M.