13 apríla, 2014

JUST LILAC (part two)

 Fotenie s orgovánom, časť druhá...

Piatkové veľké upratovanie som využila nie len na predekorovanie svojej izby, ale aj na fotenie, nakoľko mi svetlo prialo a fotky sa krásne vydarili.

Big Friday cleaning wasn´t only about my room redecorating, I use this time and great light for a little photoshooting with lilac in the lead role. Hope you´ll like it!Nemôžem si pomôcť, ale modrý koberček, ktorý sme kúpili v Jysku do našej kúpeľne, ma neskutočne oslovil a musela som si ho požičať aj na fotenie.

I can´t help myself, but blue denim rug, which we bought in Jysk (store with furniture) for our bathroom, really charmed me and I had to borrow him for my phoshooting.


Zápisník na moje nápady a myšlienky nesmie chýbať, presne tak ako ani každodenná dávka inšpirácie, ktorú nachádzam v knižkách od Rachel Ashwell. Aj po stom prelistovaní v nich dokážem nájsť niečo nové.

Notebook for my ideas can´t miss just like my everyday inspiration - books from Rachel Ashwell. I can look into them again and again, I always find something new and inspiring.


Táto krásna mramorová  lampa je ďalším skvelým úlovkom z posledného blšieho trhu

This beautiful marble lamp is my another find from the last flea market

I keď mám izbu presťahovú už zopár mesiacov, na presťahovanie svojho lustru som si musela chvíľku počkať. No dnes je už konečne na svojom mieste a spolu s ozdobnou rozetou vyzerá skutočne krásne.

Ďakujem vám za návštevu, dúfam, že vás to množstvo fotiek neunudilo a dostali ste sa až sem, kde vám chcem popriať príjemný zvyšok víkendu a pokojné prežitie nasledujúceho týždňa.


I moved my bedroom to other room a few months ago, but I had to wait a while for the moving of my chandelier. Today, is on his place and I  really love how pretty he looks with decorative rosette.

Thank you for visiting, hope, that aren´t bored of so many photos, which I published today.
I want to wish you a lovely rest of the weekend and peaceful week.

Xoxo
M.


11 komentárov:

 1. Ahoj Miska, ja sa vzdy tesim, ked si mozem pozriet vela tvojich fotiek. Ved vies ako ich mam rada :-)

  Orgovan je nadherny, je to fajn pocit, ked na teba niekto mysli... Je to sice iba malickost, ale velmi potesi...

  Aj tebe prajem pekny tyzden... Alexandra

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Your photography just keeping getting more and more beautiful, Michaela. Wow. And your staging for them is just exquisite! I can almost smell those lilacs from here. :) I love that sweet little pink candle with the designs on it, too. So unique! Have a beautiful week, my friend!!

  xoxo laurie

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oh dear!! Beautiful photos!! Everything looks amazing and fabulous!! I very much enjoyed both of your posts. The lilacs are splendid!! Love ~ Vanessa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Miška, tvoje fotky sú vždy krásne, rada si ich pozriem zakaždým:) Páči sa mi aj tvoja izbička, ten luster jej dodáva noblesu.
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ako inak prekrásne čarovné fotečky Miška a ten luster proste dokonalosť sama o sebe. Orgován je na Tvojich fotečkách prekrásny cítiť z nich priam až jeho vôňu omamnú. Teším sa na nové čarovné fotečky od Teba .pa pá Marianna

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Your pictures are so beautiful and so shabby chic : nobody could be bored looking at them ! Wanted to add you to my blogroll but it seems that blogger had a problem with your link. Never mind, I'm so pleased to be your newest follower.
  xoxo
  Joëlle

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank you for your lovely words, sweet Joëlle! I can´t add another blogs to my list, too. I add them in settings, save it, but I still can´t see them on my page.

   Thank you again, sweetie! Have a wonderful days,
   Xoxo

   Odstrániť
 7. Beautiful pics Michaella....lovely lilacs and your new rug is amazing. Your room looks so pale and pretty and the chandelier is perfect.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ahoj Míšo,
  tak krásně jednoduché a čisté fotky...radost pohledět !!! Lampička je naprosto okouzlující,naladila jsi mě zase vyjet na nějaký ten blešák.
  Krásné Velikonoce
  Vlaďka

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Miso...
  fakt se me libi tve novejsi podani cistoty fotografii a ac jeste nekde zachovavas kapisku shabby chaos,ktery k tomu take patri..ta neznost noveho pojeti s vodoznakem me dostava.
  Tesim se moc na dalsi pozvanku k tobe a znova chvalim tve lapace a diar.
  Katka

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Its all beautiful. Your chandelier reminds me of one of mine and I like how simply it is set in your room so that it stands out. The uncluttered shabby chic style is my favorite too. I hope you will come enter an English rose giveaway I am having on Saturday! xxo Kerrie

  OdpovedaťOdstrániť
01 09 10