JUST LILAC (part two)

 Fotenie s orgovánom, časť druhá...

Piatkové veľké upratovanie som využila nie len na predekorovanie svojej izby, ale aj na fotenie, nakoľko mi svetlo prialo a fotky sa krásne vydarili.

Big Friday cleaning wasn´t only about my room redecorating, I use this time and great light for a little photoshooting with lilac in the lead role. Hope you´ll like it!



Nemôžem si pomôcť, ale modrý koberček, ktorý sme kúpili v Jysku do našej kúpeľne, ma neskutočne oslovil a musela som si ho požičať aj na fotenie.

I can´t help myself, but blue denim rug, which we bought in Jysk (store with furniture) for our bathroom, really charmed me and I had to borrow him for my phoshooting.






Zápisník na moje nápady a myšlienky nesmie chýbať, presne tak ako ani každodenná dávka inšpirácie, ktorú nachádzam v knižkách od Rachel Ashwell. Aj po stom prelistovaní v nich dokážem nájsť niečo nové.

Notebook for my ideas can´t miss just like my everyday inspiration - books from Rachel Ashwell. I can look into them again and again, I always find something new and inspiring.


Táto krásna mramorová  lampa je ďalším skvelým úlovkom z posledného blšieho trhu

This beautiful marble lamp is my another find from the last flea market









I keď mám izbu presťahovú už zopár mesiacov, na presťahovanie svojho lustru som si musela chvíľku počkať. No dnes je už konečne na svojom mieste a spolu s ozdobnou rozetou vyzerá skutočne krásne.

Ďakujem vám za návštevu, dúfam, že vás to množstvo fotiek neunudilo a dostali ste sa až sem, kde vám chcem popriať príjemný zvyšok víkendu a pokojné prežitie nasledujúceho týždňa.


I moved my bedroom to other room a few months ago, but I had to wait a while for the moving of my chandelier. Today, is on his place and I  really love how pretty he looks with decorative rosette.

Thank you for visiting, hope, that aren´t bored of so many photos, which I published today.
I want to wish you a lovely rest of the weekend and peaceful week.

Xoxo
M.