SWEET PEONIES


Som skutočne veľmi rada, že sa počasie u nás trošku umúdrilo a dovolilo mi zvečniť tieto nádherné pivonky a orgován, a tiež, že sa s vami o tú krásu môžem podeliť...
Fotiek je o trošku viac, než zvyčajne, preto dúfam, že vás nebudú nudiť :-)

I´m really very glad, that weather is better again and I could take some pics of these pretty peonies and lilacs. And I´m glad, that I can share this beauty with you...

I have a little more photos than usually, so I hope, that they won´t boring for you :-)


V poslednom čase som si veľmi obľúbila aranžovanie kvetín do obyčajných pohárov. Vzbudzujú vo mne dojem čistoty a svetla.

In last time, I like to arrange flowers into ordinary jars. They give me the impression of purity and light.
 Taktiež som začala preferovať v dekorovaní viac jednoduchosti... Pretože často je menej viac a Shabby Chic nie je len o neporiadku a množstve dekorácií na stole.
I started to prefer more simplicity in decorating... Because often less is more. Shabby Chic is not just about a mess and the amount of decorations on the table.Ako nočný stolík mi zatiaľ slúžia florentínske stolíky, ktoré časom plánujem nahradiť iným a praktickejším kúskom. No zatiaľ som ho ešte nanašla. Viem iba toľko, že by mal byť v bielej alebo krémovej farbe :-) Pretože presne tieto farby mi v poslednom čase chýbajú.

As a bedside table I use my florentine tables now, which I want to exchange for a normal and functional piece. But I haven't found the perfect one yet. I just know, that it should be in cream or white color :-) Because I miss this colors in my room.Krásne srdiečko od Laurie dostalo nové miesto nad mojou  posteľou.

Pretty heart from Laurie got a new place over my bed.Ďakujem vám za návštevu a tiež za to, že ste vydržali až do konca :-)

Prajem vám krásny a slnečný zvyšok týždňa.


Thank you for visiting my blog and for all your pretty comments.

Have a lovely and sunny rest of the week.

Xoxo

M.


PS: či mi veríte alebo nie, písanie príspevkov je skutočne vyčerpávajúce :-)

PS: if you believe me or not, writing posts is really exhausting :-)