FLORAL PERFECTION
Dúfam, že máte za sebou príjemne strávený víkend, tak ako ja a úspešne ste vykročili do nového týždňa. Krásne letné počasie, ktoré k nám v uplynulých dňoch prišlo, mi robí veľkú radosť.

No ešte väčšiu radosť mám z nádherných ruží, ktoré vykvitli v mojej záhrade...

Opäť vás pre začiatok varujem, že fotiek je zase o čosi viac :-)

I hope you spent beautiful time during the weekend like me and the start to new weekend was successful for you. Wonderful summer weather, which arrived in these last days, make me very happy.

But pretty roses from my garden, which are just blooming, make me happier!


Tento rok sa teším z obrovského množstva ruží, predovšetkým ruže "Bel Ange", ktorá má mimoriadne veľké kvety, anglickej ruže "Abraham Darby" a drobnej krásky "The Fairy".

This year, I look forward from a huge variety of roses, especially from "Bel Ange" rose, which has a big flowers, english rose "Abraham Darby" and tiny beauty "The Fairy".


Zľava: posledné kvietky ruže šípovej (ružové i biele), krásna hortenzia, lila ruže "Mainzer Fastnacht a drobné kvietky ruže "The Fairy".

From the left: last pretty flowers of my cottage roses (pink&white), beautiful hydrangea, lavender roses "Mainzer Fastnacht" and tiny flowers of "The Fairy".


Zľava: ruža "Mainzer Fastnacht", anglická ruža "Abraham Darby" a "The Fairy".

From the left: "Mainzer Fastnacht" rose, english rose "Abraham Darby" and "The Fairy".


Všetky krásky pokope :-)

All my beauties together :-)
Tento úžasný hrnček je úlovok z posledného blšieho trhu.

This amazing cup is my find from the last flea market.
Po tom, čo mojou najobľúbenejšou knižkou od Rachel Ashwell stala Couture Prairie, som už aj zabudla, koľko inšpirácií sa skrýva v Shabby Chic Inspirations...

After how the Couture Prairie became my favorite of Rachel Ashwell´s book, I forgot how much inspirations I can find in book Shabby Chic Inspirations...Starý zelený stôl dostal nový náter, tentokrát som zvolila jemnú slonovinovú farbu...

My old green table got a new paint - I choosed gentle ivory color...Ďakujem vám za návštevu a všetky krásne komentáre, ktoré ma neskutočne tešia.
Prajem vám krásny a úspešný týždeň!

Thank you for visiting and all your wonderful comments, which you leave me here. I love them!
Wish you beautiful and successful week.

Xoxo

M.
PS: Chcem sa ešte poďakovať Brende z blogu "Cozy Little House", že zdieľala moje fotografie a mne tak pribudlo zopár milých followerov :-)

PS: I want to say big thank you to sweet Brenda from the blog "Cozy Little House" for sharing my pictures! I´m so thankful for all my new followers!