DREAMING ABOUT WHITE CHRISTMAS

Nuž, pred Vianocami času skutočne nebolo, tak aspoň takto dodatočne sa k vám prihováram. Dúfam, že ste prežili krásne Vianoce so svojimi blízkymi, užili si tú atmosféru plnú sladkých vôní a potešili sa niečím pekným. Ja, priateľ a chrípka sme Vianoce trávili postupne s celou rodinou. Poviem vám, šetrite sa :-) Vysoké pracovné tempo snáď so sebou neprinieslo ešte nič dobré a ja to pociťujem už nejaký ten týždeň a učím sa znova relaxovať. Teraz už späť k Vianociam :-)
Hello my friends!
I was so busy in a few last weeks before Christmas and I didn´t have a time to wish you a Merry Christmas. I hope, you enjoyed time with your family and the closest people. I just love this time - sweet scents on every step, romantic lights on the Christmas tree and the sparkle in children's eyes. Our last Christmas here, in the middle of Europe, are withou snow. I think, that our kids won´t know, how the white Christmas should to look like.

Zatiaľ čo minulý rok u nás kraľoval zelený stromček, tento som siahla po menšom a bielom. Od premaľovania stien nám do bytíku krajšie zapadol a ušetril aj miesto. K vintage ozdobičkám z minulého roka pribudli i nové  v tvare pierka z H&M Home a ručne robené, pri ktorých mi bola inšpiráciou guľa od Rachel Ashwell.
This year we have a little white tree. It looks better, when our walls are white and it saves a space in our little flat. I use my old vintage Christmas ornaments from the last year, bought some new from H&M Home and made some - I was inspired with Rachel Ashwell Christmas bauble with a piece of fabric inside.

Pri návšteve Tesca, ktorú som si nechala na december, s cieľom kúpiť si biely stromček v nejakej tej zľave, som náhodou narazila i na tento menší, ružový. Je úplne úžasný a odložiť ho až do budúceho roka bude skutočne ťažké. Každopádne, veľká vďaka Tescu, že už aj moje Vianoce môžu byť ružové :-)
When I was in the hypermarket with easy target "buy a white tree", I found this little pink bottle brush tree. It was a wonderful surprise! I´ve never seen a pink trees in our stores before.

Tento rok som mala šťastie na krásny papier s reliéfnymi vločkami a vzormi na povrchu, ktorý som našla v DM drogérii. Ten s oblečenými sobíkmi a žirafami zase pochádza z H&M Home a minul sa na darčeky pre najmladších členov rodiny.
This year I had a luck and I found this pretty paper with embossed flakes and ornaments in a drugstore. The another one with funny reindeers and giraffes is from H&H Home and I used it for a gifts for the youngest family members.Na záver vám ešte prajem, pokiaľ máte voľno, aby ste si ho vychutnali a pokiaľ sa už "neuvidíme", do nového roku vám prajem len to najlepšie! Buďte zdraví, šťastní a zaľúbení. Pre mňa s novým rokom príde nová zmena s podobou novej práce a konečne i voľna bude o čosi viac.
Takže šťastný nový rok!
In the end of my long post, I want to wish you Happy New Year. Be happy, healthy and in love! The New Year means to me new job and I hope, I will have a more free time, I really can´t wait!
So Happy New Year!


Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA