SHABBY NEWS FROM OUR NEST

What is new? I didn´t have a time for blogging in last few weeks. I have started to work on a new place - in store with furniture and decorations. Sounds like dream job, right? Yes, I had a fears on the beginning, but I love that place now. After a work in healthy food store is a great change for me, but I´m still big friend with healthy foods. I´m lover of beautiful furniture and decorations as you know :-) My workplace is full of unique and lovely things,  I have a less stress and I can be creative! I already have list what I need! Lol. Okay, we seriously need a bigger flat. But we have to wait a few months. 

I don´t use to take a many pictures of our home, because- it´s still the same. Little place, any space :-)

V poslednom čase mi príliš veľa priestoru na blog nezostávalo. Začala som totižto pracovať na novom mieste - v obchode s nábytkom a dekoráciami. Znie to ako práca snov, že? Áno, aj napriek počiatočným obavám som si svoju prácu zamilovala. Predsa je to len zmena po obchode so zdravou výživou. Samozrejme, vzťah k nej mi zostal. Rozhodne prežívam menej stresu a môžem sa kreatívne činiť v dekorovaní. Obchod je plný úžasných kúskov nábytku a doplnkov, rozhodne to nie je žiadna ikea. Dokonca mám už aj v hlave vytvorený zoznam, čo všetko "potrebujem". V prvom rade by to ale chcelo väčší byt, no na to si ešte zopár mesiacov počkáme. 


I have a spring mood, finally. Our winter was really very mild here in our capital town, so I can´t wait, when the real Spring arrive! My feeling is supported by Yankee Candle waxes.

U mňa osobne už panuje jarná nálada. Svieže vosky od Yankee Candles tento pocit umocnia, i keď počasie na to za oknom nevyzerá. I keď popravde, táto zima mi prišla skôr ako dlhá jeseň. I vy máte taký pocit?


In work I created this bouquet of Spring flowers. I used lilacs, tulips, white orchid and baby´s breath. I think it looks very soft and fresh. Perfect for Spring.

Jarná nálada ma ovplyvnila i v práci, kde som vytvorila takúto kyticu z orgovánu, tulipánov, bielych orchideí a gypsomiliek.  


In the paper bag is hidden bouquet for my mama´s birthday. I took some pics of it in our interior. I was very curious how faux flowers will look in our home.

V taške je zase schovaná kytica k maminým narodeninám, ktorú uvidíte nižšie. Nafotila som ju u nás doma, pretože som bola veľmi zvedavá, ako budú umelé kvety vyzerať na fotkách.


But first I have to show you these pretty roses. I got them from my love. He always know, how to make me happy. And now, I make happy him, because we´ve started to run together and it´s fun!

Ale najprv ruže, od môjho milého, ktorý vždy vie, ako mi spraviť radosť. Teraz mu na oplátku robím radosť ja, pretože som súhlasila so spoločným behávaním :-)


I used a golden tattoos from summer and created some Easter eggs. Simple&Gold. 

Vajíčka s použitím zlatých tetovačiek som vytvorila pri príležitosti veľkonočného článku do magazínu, a osvietilo ma s týmto nápadom. Aplikácia bola presne taká istá, ako keď si s nimi skrášľujete svoju pokožku.


This is the birthday bouquet for my mama. I used simple spring flowers and soft colors.

Takto vyzerá spomínaná kytica. No povedali by ste, že je umelá? This is how it looks in our home now. Soft colors.

A takto to vyzerá aktuálne u nás... V jemných tónoch.


From our store I have this new candle Cote Noire. It´s called "Queen of the Night" - pretty jasmine scent.

Z nášho obchodu mi učarovali i tieto sviečky značky Cote Noire, doma mám "Queen of the Night" - s vôňou jazmínu.I couldn´t resist and took this pillow, too! It reminds me one of the Rachel Ashwell´s pillows. Denim blue looks pretty good with my white furry pillow from H&M Home I bought before Christmas.

 Neodolala som ani tomuto vankúšu, ktorý bol už na predajni posledný. Skvelá denimová modrá perfektne doplnila chlpatý vankúš z H&M Home.Hope you like my today post. 
Have a beautiful new week!

Dúfam, že sa vám dnešný príspevok páčil.
Prajem vám krásny nový týždeň!

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA