FROM OUR MOVING DIARY

Prerábanie domu je snáď vždy a pre každého náročné. Robiť rozhodnutia,vyberať, nakupovať či upratovať. Prvá fáza prerábania bola ukončená niekedy pred letom a dlhý čas to malo tak zostať. Ale keďže si jedna Miška zmyslela, že života v hlavom meste a malom bratislavskom byte má dosť, dostali sme sa pred pár týždňami do druhej fázy.

Aktuálne nás čaká vybudovanie našej spálne a zariadenie obývačky.
Toto všetko máme v pláne stihnúť do Vianoc, čo je pri našej pracovnej vyťaženosti riadna výzva. No, možno ani nie vyťaženosti, ako mojom nekonečnom vyberaní a nerozhodnosti 😂


Po troch mesiacoch hľadania toho pravého, k nám cestuje luster, ktorý bude mať svoje miesto v obývačke. To, že bude 'krištáľový' bolo jasné už hneď od začiatku. Nechcela som ale taký ten typický luster s ramenami, aký možno poznáte z domovov svojich babičiek. Chcela som originálny luster, ktorý tematicky zapadne do môjho štýlu a nebude pôsobiť gýčovo. 


Chodbový luster už úspešne visí 😂Na toalete zase úspešne visí táto krásna skrinka 😍


Ranné slniečko a jeho lúče nám budú počas zimného obdobia neskutočne chýbať.


Naše malé princátko 😹😻

Ďalšou našou výzvou je vybratie sedačky, o ktorej chceme finálne rozhodnúť zajtra. Jediné čo vieme určite je, že bude béžová.


Poviem vám, proces prerábania je zničujúci. Kto to zažil vie, kto nie, prajem mu pevné nervy. Samotné zariaďovanie dokáže byť zábavou, pre toho, koho bývanie baví, ale ten proces kým sa k nemu dostanete... 

No verím, že výsledok bude stáť za to 😍

Počet dní do sťahovania: 93 🎒📦

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA