ARE YOU STILL HERE? ❤

It was a long time, what I wrote a last post on this blog. Blog and other social sites need a time. But I have to say, I'm missing it. I loved times on my old blog, create a handmade things, paint a furniture and taking pics of our Shabby home.

But I changed my life a four years ago, when I moved to the city. Everything was and still is different. I finished seven years long relationship more than year ago, I had a big hole in my heart and now, finally can say: I'm happy again.

The time for another change is coming. We're decided to move back to our country house and start new chapter of our life. It's very exciting decision and we're counting days...

I hope that my blog followers are still here. This should be a way for me, how to find it and if blogging still has a sense.

So, are you still here with me? 💕💕💕


Je to už nejaký čas, čo som prispela nejakým príspevkom. Blog či iné sociálne siete potrebujú čas. A kto ho dnes má dostatok, je bohatý 🙂 No ako dni plynú, mne hlavou prúdia myšlienky, ako mi blogovanie chýba. Rada by som sa vrátila späť. Spomínam na časy starého blogu, začiatky so servítkovaním, moje pečené etikety, tvorenie a s akým nadšením som robila fotky nášho shabby domova. S maminou sme si začali pomalým krokmi prerábať náš starý domček k svojmu obrazu, tešili sme sa z každej maličkosti a bolo to krásne obdobie.

Pred štyrmi rokmi sa môj život zmenil presťahovaním do nášho hlavného mesta. A zmenilo sa všetko. S tvorením, svojou vášňou som skončila. Bývanie v malej garsónke mi veľa možností pokračovať v blogovaní nedávalo. Zmenilo sa i to, že som ukončila sedemročný vzťah a po mesiacoch trápenia môžem povedať, že som znova šťastná.

S tým prichádza čas na ďalšiu zmenu. Rozhodli sme sa presťahovať späť, do nášho vidieckeho domčeka a začať novú kapitolu. Pokračujeme v budovaní nášho hniezdočka a rátame dni, kedy opustíme náš bratislavský byt.

Touto cestou by som rada zistila, či má ešte vôbec písať blog. Či tu po takom čase ešte zostali čitatelia, ktorí mi dajú nádej sa znova vrátiť.

Ďakujem vám vôbec, že ste boli a dlho sledovali môj blog a s mnohými som sa vtedy i zblížila. 💕💕💕

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA