VELVET PUMPKINS

Priznám sa, že jeseň nepatrí medzi moje obľúbené ročné obdobia. Pochmúrna, šedivá a studená... Slnečné hrejivé dni sú pre mňa vykúpením, len škoda, že vždy trvajú tak krátko. Ale ani nepríjemnosti počasia ma neodrádzajú od sezónneho dekorovania. Po tom, ako som minulý rok obliekla halloweenske tekvice do pastelových farieb, tento rok som siahla po krásnych zamatových, po ktorých som pokukovala už od leta v eshope našej skvelej blogerky AndrejkyReve de vivre.

Tieto elegantné tekvičky som si objednala v rôznych farbách a veľkostiach. Vytešujem sa z nich v našom bratislavskom byte a už aj v našom domčeku. 

Nebudem klamať, že sa už teším, ako preletí obdobie tekvíc a začne obdobie adventu. Pevne verím, že v tom čase naše interiérové úpravy v domčeku už budú finišovať a Vianoce si užijeme v dokonalej pohode a atmosfére.

Honestly, autumn isn´t my favorite season. It´s so bleak, grey and cold... Sunny warm days are deliverance for me, but they are so rare. Annoyance of wheater can´t stop me to enjoy season decorations. Last year I paint pumpkins with pastels and this year I order wonderful velvet pumpkins. 

These posh pumpkins I ordered in different colors and sizes. I love them so much - part in our flatlet and part in our country house, too. 

I don´t want to lie, that I´m more excited about Christmas season. I hope, that in december we will finish with interior modifications. I´m dreaming about perfect cozy and peaceful Christmas.

Naše minuloročné tekvice:

A tie tohtoročné: Na záver, jedna na želanie. Priateľ si prial niečo tradičné. Tak som sa pokúsila vyrezať tekvicu do mačacej podoby, našemu Princátku Ferkovi sa očividne páčila: Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA