PASSED YEAR / UPLYNULÝ ROK

Uplynulý rok bol pre nás mnohým.

Prežili sme tie dobré, i tie horšie veci. Priniesol nám veľa nového, veľa zostalo nezmeneného. 

Zmenila som prácu, oslávili sme svoje prvé výročie, rozhodli sme sa sťahovať, začali sme prerábať domček, priateľ dostal ponuku pracovať v zahraničí, prijal ju, zasnúbili sme sa a rok nám už pomaly končí.

Kuchyňa od apríla stále nie je dokončená a zrejme ani tak skoro nebude. Síce slúži, ale skrinky bez dvierok nie sú žiadna výhra. Ale ani teraz nemám náladu zaplaviť tento príspevok negatívnymi slovami. Ešte stále máme sviatočné obdobie. Stále nám za oknami žiaria svetielka vianočných stromčekov, stále sa vytešujeme z darčekov a tešíme sa na slávnostné ukončenie starého roka a vravíme si, že ten nový bude zase o čosi lepší. Dávame si sľuby a výzvy, nové ciele, ktoré chceme dosiahnuť.

Nás čaká rok dokončovania domčeka, plánovanie svadby a uvidíme čo príde. Bude to rok plný práce. Kto už svadbu plánoval, vie. Ja ešte poriadne netuším, do čoho vlastne ideme. Ale tešíme sa. Tešíme sa na finále, ktoré pride až v roku 2019.


Naša ryška Princezná. Oficiálne Ferko. Áno, je to kocúr. Ale už od malička mu prischla prezývka Princezná, pretože jeho packy tak jemne dostupujú a kukadlami všetkých ohromuje, že už mu nikto ani inak nepovie


Nové lampy od Ježiška do našej spálne. Zatiaľ svieti iba jedna, pretože partnerova strana ešte nemá nočný stolík, ale aj tie už máme na ceste. Lampy sú ohromne veľké, čo nikto nečakal, takže dúfam, ze na stolíky krásne zapadnú, pretože budú o niečo užšie, ale za to hlbšie. Ale sú tak nádherné... Už aby boli.
Vysnívanú váhu priniesol Ježiško zase mamke. Už dlho sa nám taká žiadala do kuchyne. Ale v starej kuchyni by nevynikla, v starej vynovenej nebolo miesto a v tej novej už proste byť musela.Ďakujem, že ste prišli až sem. Prajem Vám krásny deň, oddychujte, užívajte si voľno pokiaľ máte, a keď máte čas, m pochválte sa, čo vám Ježiško priniesol 😊 

Michaela

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA