BEDROOM/ SPÁLŇA

Tak ako sme si sľúbili, že otázku dokončenia spálne vyriešime po novom roku, tak sa aj podarilo. Koncom týždňa nám dorazili nové nočné stolíky a zrkadlo, a tiež sme postavili skriňu z Ikei. I keď nie som ich fanúšikom, uložené systémy majú fakt dobre premyslené a možnosť vyskladať si vnútorné rozloženie políc a košíkov, mi prišlo úplne vhod, nakoľko naša spálňa je rozmerovo menšia a posledné čo chcem, je prepchať ju nábytkom.

Preto som sa rozhodla, že jej bude dominovať hlavne biela farba. Biela jej dala úplne nový a elegantný rozmer. Nebála som sa ani väčšej romantiky, pretože spálňa je miestnosť, ktorá si to podľa mňa môže dovoliť.Moje vysnívané lampy so skleneným podstavcom ❤


Neodolala som ani týmto obliečkam z H&M, majú úžasný čipkový dekor a krásne zaväzovanie miesto gombíkov.


Konečne má zmysel aj kupovanie takýchto časopisov 😄 Dôvod na to je (snáď) len raz za život ❤


Nočný stolík v plnej paráde... Trošku som sa bála, či nebudú pod lampy príliš malé, ale myslím, že sú akurát.


Voňačku do skrine, ktorá je na skrini, som objavila na Bellarose, spolu s perfektným krémom na ruky Meraki a ružovou sviečkami tine k home Naša Princezná si obľúbila spanie v posteli, samozrejme, labky musia byť suché a čisté!


Ďalším splneným snom je i veľké zrkadlo, ktoré ma striebornú patinu a tak skvele ladí s nočnými stolíkmi a lampami.
Ja som do našej spálne zamilovaná ❤

Viem, že toľko bielej nie je pre každého, ale pre mňa to je naozaj splnený sen a páči sa aj môjmu budúcemu, a čo je viac?

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA