THE NEW YEAR / NOVÝ ROK

Hneď na úvod vám všetkým prajem krásny nový rok! Dúfam, že ste ho všetci privítali, tak ako sa vám páčilo a vstúpili do neho ľúbení, zdraví a šťastní.

Ani sme sa nenazdali a polku januára už máme takmer fuč. Čas letí a nám sa blíži náš stahovací víkend, kedy už bude definitívne jasné, že už v byte nemáme čo hľadať :-))) Pobudneme tu síce asi do polovice februára, ale ja už srdcom i dušou žijem v našom domčeku a posledné dni strávené tu, beriem ako nutné zlo, ktoré už čoskoro pominie.

Nový rok nám ale priniesol aj nemilú zmenu. Priateľ, teraz už vlastne snúbenec, odchádza pracovať do zahraničia, čiže nás čaká pár týždňové odlúčenie. Nie je to síce vec, ktorá by ma tešila, ale snažím sa na najbližšie obdobie pozerať pozitívne a na druhej strane moje zníženie pracovného tempa brať ako možno zapracovať na iných veciach. Vrátiť sa na blog v plnej sile, môcť sa venovať sama sebe, úprimne... naozaj som sa zanedbávala, čo si vypýtalo svoju daň i v podobe zdravotných problémov, ale našťastie, všetko sa vracia do normálu.

Takže nás čakajú zaujímavé zmeny a ja verím, že to všetko budú pozitívne zmeny a skutočne sa teším na ten čas, ktorý si budem môcť konečne uchmatnúť len pre seba. Aj keď to asi bude náročné občas, kto už bol od partnera odlúčený, určite mi rozumie.

Nové inak v našom domčeku nie je nič, stihla som zbaliť akurát tak Vianoce späť do škatule, so slovami, že sa uvidíme ani nie za rok a očakávam príchod nového zrkadla a nočných stolíkov, čiže aj naša spálňa dostane svoju finálnu podobu.

To by na teraz odo mňa bolo všetko, majte sa krásne, ďakujem vám za návštevu, dúfam, že som vás nenudila a ozvem sa opäť 

Návrat na blogovú scénu je síce náročný, ale zatiaľ to nevzdávam :-)))


Hello, my friends!

I wish you all the best for the New Year. I hope you have a wonderful start this year.
Half of the month is almost gone and we are waiting for this weekend - we will move! Just our stuff, but it's a step away from this apartment. We can stay here until mid-February, but my heart and soul are already living in our house.

The New Year brings several changes. We will move, fly to the wedding, and my fiance got the work in the Netherlands. It will be hard for us, but I´m trying to see it positive. I will have more time for me, for the blog, for our house and pets. I think, it will be a good year. 

Hope you will like my today pictures from the house, I cleaned the house from the Christmas, rooms looks so empty now! 

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA