SPRING, WHERE ARE YOU?

Kalendárna jar k nám zavítala, no za oknami stále zostáva zima. Každý deň netrpezlivo pozerám z okna a sledujem pomaly pučiaci jazmín, ruže a čerešňové vetvičky. Toto počasie mi možno radosť nerobí vôbec, ale našiel sa predsa len niekto, kto sa ma rozhodol potešiť. Len tak. Obrovská vďaka patrí jednému z mojich naobľúbenejších obchodov - Bella Rose.

Prajem Vám krásny víkend a (i sebe) mnoho slnečných dní!

The spring days should be here, but behinde the windows it still looks like a neverending winter. I´m hardly waiting for the first blooms of jasmine, roses and cherry trees.  This weather is really unhappy, but there is still someone, who wanted to make a smile on my face. I´m sending big thanks to one of my favorite stores - Bella Rose. They sent me a gift. Without a reason. So sweet, isn´t it?

Have a wonderful weekend, my friends!
Sviečka s jemnou vôňou čerstvých jahôd ♥ Kto ma pozná, vie, že som sviečkoholik a Bella Rose sa presne trafilo :-)


Kolekcie Green Gate sú vždy plné farieb a krásnych kvetinových vzorov ♥


Voňavé vrecúška od IB Laursen mám doma už tri :-)

Ikonické pero od Tine K Home, už dlho som po ňom hádzala očkom, až ho nakoniec pre mňa vybralo samotné Bella Rose.Z BR som dostala aj semienka žeruchy, čo mi pripomenulo detstvo. Aktuálne ich dostanete zadarmo ku každému nákupu :-) Mne už krásne rastie ♥

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA