EASTER / VEĽKÁ NOC

Tak čo priatelia, užili ste si sviatky? U nás doma sa veľkonočné sviatky nijako zvlášť neslávia. Sme zatiaľ rodina tvorená len s dospelých, takže i tento rok sme sa zišli v úzkom kruhu, pri dobrom jedle a užili si zopár dní voľna. Nechýbali u nás ani vajíčka a zopár ozdôbok, keďže po vianočných sviatkoch je toto prvá príležitosť ako sa trošku viac zabaviť. Kiežby som takto ozdobený domček mohla nechať o čosi dlhšie. Nuž, ale skôr, než všetko schovám späť do krabíc, mám pre vás zopár fotiek z uplynulých dní.

A ako vyzerala vaša veľká noc?

Hello my friends, how you spent your Easter holidays? We don´t celebrate Easter too much. We´re a family just with adult members, so we enjoyed great food and a few days off the work. But I used this lovely time for decorate our home with some eggs and lovely bunnies. And I love it! Wish I could leave these decorations little longer. But before I hide them back to the boxes, I have some pictures from the last days for you.

Have a beautiful start to the new week!
Náš drobec a jeho obľúbené miesto...


Krásne vajíčka z dreva pochádzajú z úžasného eshopu feelhome.sk

Pre nás už tradičný - cheesecake. Nechýba pri žiadnej príležitosti a vždy ho robíme inak. Tento konkrétne je vanilkový, s posýpkou z lieskových orieškov.


Teraz už naozaj tradičný mazanec.


V kuchyni som ladila zase do modra.

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA