OH, HOW I MISS THE LILACS SEASON / AJ VÁM CHÝBA SEZÓNA ORGOVÁNU?

Ahojte čitatelia,

pod dlhšej letnej pauze sa k Vám opäť prihováram a budem sa snažiť dobehnúť všetko zameškané. Fotiek je miliarda, ako to u nás blogeriek býva a pekne postupne Vám ukážem, ako sa menilo naše bývanie, čo nové pribudlo a čo nové máme my, nakoľko nás čaká veľmi perný rok a pravdepodobne to tematicky ovplyvní aj môj blog. Ale o tom neskôr :-)

Dnes mám pre Vás ešte jedny z posledných orgovánových fotiek, ktoré sa sem na blog nedostali, ale ja ich milujem. Krásne prevoňal celý náš dom a poviem Vám, chýba mi. Je to nádherný kvet a dúfam, že aj na budúci rok ma obdarí takou úrodou ako poslednú sezónu.

Prosím, užite si fotky, nechajte mi zopár milých slov, ak sa vám chce a užite si zvyšok vášho týždňa.


Hello my lovelies,

after my longer summer break I´m back on the blog again. I´m having too many photos, I´m pretty sure, you undrestand. Also I have a many news for you, but first, I show you pictures I took during the whole summer. And than, I´ll tell you about my big plans.

Today I show you some of my last lilacs pictures, oh, how I miss this season. The smell of these beautiful flowers, colors and... I can´t wait for the next year, I had so many flowers this year. I love these pictures, I hope you do, too. 

Please, enjoy the pictures, left some nice words, if you want and have a beautiful rest of your week.Lilacs in bedroomLiving room
The last flowers

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA