TMAVÉ DAŽDIVÉ DNI

(nesponzorovaný príspevok)

Ahojte milí čitatelia, 

keďže nie každý deň nám na cestu pred nami svieti slniečko, občas sa máme chuť hneď ráno zamuchlať do deky, otvoriť dobrú knižku a len tak leňošiť. Čo je ťažké, keď ste mamou. Môj prípad to zatiaľ nie je. I keď sme sa s kamarátkou zhodli, že medzi mačiatkom a miminom nie je veľký rozdiel. Až na to, že z toho môjho mimina je už teraz pubertiak.

Dnes vás pozývam do svojej obývačky, kde som ponechala zamračenú náladu, zapálila sviečku a užívala si tú atmosféru.

Inak všetkým školopovinným alebo mamičkám, ktoré dnes po dvoch mesiacoch vyprevádzajú svoje deťúrence do školy či do škôlky a hlavne tým, čo tak robia prvýkrát, prajem krásny slnečný deň a veľa úspechu :)
Na také pohodové čítanie vám odporúčam knižku Lagom. Lagom predstavuje v našom jazyku niečo ako "tak akurát" alebo "primerane". Zakúpite ju v e-shope BellaRose.O praskajúcich a hlavne krásne voňajúcich sviečkach od Woodwick candles sa ešte určite v budúcnosti porozprávame :-)Zapálená sviečka značka DW Home Candles patrí medzi moje ďalšie novo objavené značky. Pochádza takisto z e-shopu BellaRose.


Upozorňujem, že dnešný príspevok nebol SPONZOROVANÝ. Tipy na nákup som vám dala so svojej vlastnej vôle a na základe svojich dobrých skúseností.


Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA