Z DENNÍKA NEVESTY: NAŠE DRUHÉ VÝROČIE A PRÍBEH

(nesponzorovaný článok)

Viete, po pravde, ani jeden z nás nevie presný dátum výročia. Stanovili sme si ho s odstupom času na dátum 10. 09., čo sa nakoniec ukázalo, že nie je až tak presné. Na čom v podstate nezáleží, pretože ako sme neskôr zistili, pre všetkých naokolo sme boli jasní ešte vo chvíli, kedy my sme nemali o tom ani poňatia.

Nuž, ale nič sa nemení na tom, že sme spolu dva roky. Príbeh toho, ako sme sa spoznali, najradšej rozpráva Jožko, pretože si ho rád prikrášľuje.

Určite každý z vás pozná JOJkársky program o bývaní "Nové bývanie - Dizajn". Jeden z jeho dielov sa natáčal práve v Casa Mii, mieste, kde môj nastávajúci v tom čase pracoval. Ja som sedela doma, nešťastná zo straty práce (nebudem rozoberať) a popri hľadaní tej novej práve bežal tento program. Mňa osobne zaujalo ako fanúšičku obchodov s dekoráciami a nábytkom to, čo sa okolo môjho Jožka a moderátora s ostatnými zúčastnenými, nachádzalo. 

Jožkova verzia je, že ma zaujal on.

Dopátrala som sa k názvu priestorov, kde sa program natáčal a zistila, že prijímajú posily. Neváhala som ani chvíľu a o týždeň neskôr som už veselo pracovala v krásnom prostredí, plnom luxusného nábytku a krásnych vôní. 

A spoznala Jožka. 

Ktorý sa v tom čase pripravoval na sťahovanie do Prahy k svojej priateľke a ja som sa zase každý večer po práci takisto mala ku komu vrátiť domov...

O pol roka neskôr sa Jožko vrátil. Slobodný. A ja tiež. Znova z nás boli kolegovia a trávili sme spolu každý deň. V práci i po práci. A tak sa začal črtať náš príbeh, ktorý nás priviedol až sem - k zasnúbeniu a k plánovaniu svadby.

Dodnes, keď spomíname na naše prvé dni v práci, sa smejeme, že vtedy by ani jeden z nás nepovedal, že naše cesty sa jedného dňa znova spoja a privedú nás až sem.

Takže toto je naša lovestory.

Krásnu kyticu, ktorú vidíte na fotkách som dostala od Jožka k nášmu výročiu.A ako ste sa so svojím milovaným či milovanou spoznali vy? Podeľte sa o svoj príbeh v komentároch pod príspevkom :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA