ČO JE NOVÉ V DOME 30TICH RUŽÍ?


Ahojte priatelia,

v poslednom čase sa vám akosi nestíham hlásiť, aj keď v dome 30tich ruží  to stále krásne vonia a žije.

Mám totiž kopec noviniek a práce, aby som mohla svoj projekt "House of 30 Roses" posunúť o ďalší krok ďalej.

Čo sa práce týka, v obchodíku na Sashe nájdete prvé vianočné novinky, vosky i sviečky. Utrieďujem si a pomaly vyberám poháre, ktoré sa stanú stálou súčasťou stálej ponuky a uvažujem aj nad limitovanými edíciami, či darčekovými baleniami. Zmenila som aj dizajn obalov, no stále zostane v ponuke aj ten starý a pôvodný, na vybraných typoch sviečok.

Kliknutím na obrázky sa dostanete priamo na konkrétny produkt do obchodíku.


Aj keď nebudem patriť medzi tých bio/eko výrobcov, vzhľadom na to, že nepoužívam len 100% čisté prírodné silice, ale aj syntetické vône (ktoré sú zdravotne nezávadné, samozrejme), rozhodla som sa jemne pozmeniť aj obalový materiál na vosky a čajové sviečky niečím prírodnejším. 


Čajové sviečky zatiaľ v mojej ponuke nenájdete, pretože na ne nemám vhodné obaly, ale do Vianoc už pevne verím, že budú dostupné.

 V budúcnosti teda plastikové vrecúška, ktoré aktuálne používam, budú čoskoro nahradené novými, zaujímavejšími.

Sójový vosk zostáva rovnako nepozmenený ani nemiešaný s iným, aj keď som ho plánovala kombinovať so včelím voskom, na túto novinku si ešte nechám čas.


Čakám aj na nové vône, prevažne sviatočné, preto sa môžete už teraz tešiť na vianočné novinky, ktoré budú v obchodíku dostupné snáď tak do troch týždňov.

Čiže sviečkovanie je mojou aktuálnou prioritou.

Takisto ste si mohli všimnúť, že blog prešiel výraznou dizajnovou zmenou, myslím si, že je prehľadnejší a nový dizajn mu po rokoch dal nový šmrnc a jeho dynamický vzhľad mu len prospeje.

V starom dizajne bola vypnutá funkcia prispôsobovania pre mobilné telefóny, ktorá je aktuálne už funkčná, a preto, pokiaľ hľadáte bočný panel, stačí si ho vyrolovať pravým horným tlačidlom (tri čiarky), kde ma aj naďalej môžete sledovať cez FB alebo sa prihlásiť na odber prostredníctvom e-mailov.

Sledovať ma môžete aj naďalej prostredníctvom Instagramu, kde ste o novinkách informovaní oveľa skôr, než tu. Nájdete ma ako @houseof30roses_sk.

Prajem vám zatiaľ krásny víkend, i keď smutný a upršaný.


Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA