DIAGNÓZA: SVIEČKOHOLIKAj vy to poznáte?
Akonáhle prídu tmavšie a chladnejšie jesenné večery siahate po sviečkach. Či už voňavých alebo obyčajných, zapaľujete aromalampy či svietniky.

Som sviečkoholik. A nehanbím sa za to.

Už roky patrím do skupiny ľudí, ktorá si život bez sviečok nevie predstaviť. Sú mojím verným spoločníkom počas všetkých ročných období, ale hlavne tých chladnejších. 

A presne k tomuto ročnému obdobiu sa mi hodia práve sviečky americkej značky WoodWick Candles, ktoré okrem nádhernej vône, majú drevené knôty, ktoré pri horení praskajú a navodzujú pocit praskajúceho krbu. Okrem toho sú ručne vyrábané z kvalitného sójového vosku, ktorý horí oveľa dlhšie, než obyčajné parafínové sviečky.

Aj keď tento článok vznikol v spolupráci s woodwick-candles.sk, vznikol práve vďaka tomu, že sama som fanúšikom týchto sviečok a rada sa s vami podelím o svoje skúsenosti a napríklad i exkluzívnu možnosť, uplatniť si pri nákupe zľavový kupón vo výške 10%.


Stačí ak pri nákupe zadáte kód 
AUTUMN10

A aké sviečky som si vybrala ja?

Neodolala som vôňam: Jeseň, Penové cukríky na ohni a Figa.


Penové cukríky na ohni je jemne nasladlá vôňa pečúcich sa marshmellows nad praskajúcim ohňom, čiže v nej cítiť aj jemnú dymový podtón.


Jeseň je zase typicky jesenná sviečka - plná sviežich jabĺk, ríbezlí a brusníc.


Figu som si vybrala práve pre menej typický dizajn týchto sviečok. Nachádza sa v krásnom keramickom pohári. Neviem, či figa patrí medzi jesenné vône, no mne pripomína časy, keď som sa pred štyrmi rokmi presťahovala do hlavného mesta a začala "nový život".

Mimochodom, veľa sviečok nie som ochotná vypáliť do úplného konca, pretože sa mi množstvo vôní spája s krásnymi spomienkami, ktoré sú s tou vôňou akoby uzavreté v jednom pohári.

A niektoré spomienky sa oplatí si uchovať v pamäti.

A ako to máte vy?

(článok obsahuje reklamné odkazy a vznikol v spolupráci s woodwick-candles.sk)