PROJEKT: HOUSE OF 30 ROSES


Milí priatelia, 

po rokoch sa mi konečne splnila moja vízia a sen, a otvorila som si obchodík na Sashe.sk!

Obchodík nesie rovnomenný názov ako môj blog House of 30 Roses.

Aktuálne v ňom nájdete ponuku vonných voskov vyrobených zo sójového vosku, ktorý sa pomalšie topí a je oveľa zdravší ako jeho lacnejší kolega - parafín, z ktorého sa vyrába väčšina lacných sviečok. Vonné vosky plánujem rozšíriť aj o sviečky v sklách - v recyklovaných i nových, ktoré do shopu pribudnú počas budúceho týždňa akonáhle doplním materiál na výrobu.


Momentálne sú všetky vecičky dostupné po jednom kuse, ale na objednávku Vám ich dokážem vyrobiť do jedného až troch dní.Okrem voskov a neskôr ich sviečok v e-shope nájdete aj výrobky zo samotvrdnúcej hmoty, ktoré pripomínajú keramiku. V ponuke sú srdiečka, ktoré sú krásnym darčekom pre priateľov, môžu byť vianočnou ozdobou alebo pozornosťou pre svadobných hostí. Srdiečka sa dajú zhotoviť pomerne rýchlo, nakoľko sú tenké, schnú rýchlo.


Doplnila som i misky zo samotrvrdnúcej hmoty, ktoré sú farbené vintage kriedovou farbou a zalakované lakom, aby boli pevnejšie a odolnejšie, keďže výrobky z tejto hmoty sú krehké. Sú vhodné na šperky alebo iné drobnôstky.  Každá miska je unikát, preto výsledok môže byť vždy iný. 


Navyše, ku každej objednávke Vám pridám takéto mini srdiečko a čo platí pri miskách, platí i pri srdiečkach. Každé je unikát.

Takže toto "moje dieťa", môj projekt, ktorý uzrel svetlo sveta len nedávno už čaká len na Vás, mojich sledovateľov a snáď i budúcich zákazníkov. 

Počas budúceho týždňa pre Vás začnem vyrábať už aj sviatočné vône. Aktuálne je dostupný vosk "Trick or Treat" s Halloweenskou korenistou vôňou.

Budeme rada, ak navštívite môj obchodík a oveľa radšej, ak si niečo aj vyberiete a kúsok mojej tvorby bude súčasťou aj Vášho domova.


Obľúbené príspevky z tohto blogu

FOTENIE: VERONIKA, IMER A ICH MALÁ RADOSŤ

AHOJ, TOTO JE OREO!

POSTUPY A PREMENY: TAKTO PATINUJEM JA