WORSKHOP S DOTYKOM KVETOV

(tento článok obsahuje reklamné odkazy)

Ahojte moji milí, 

dnes vás porozprávam o jednom nádhernom dni, ktorý som mala možnosť prežiť vďaka pozvánke od PR agentúry Divino na kvetinový workshop, ktorý organizovali Kvety.sk v spolupráci so Zlatou Studňou - Dotyk kvetov, kde sme sa stretli so samostatnými absádorkami tohto projektu: mojou kamarátkou Saškou z blogu Prairie Charm, s Mirkou z blogu The Blondy Zebras a s Ivankou z blogu Moja skriňa.

Okrem samotného kvetinového worskhopu sme absolovovali krásny deň nie len príjemnými rozhovormi cestou tam v našich Fordoch s babami z Divina a taktiež ostatnými blogerkami, ale aj návštevou Grand Hotelu - Vígľaš, kde sme absolvovali prehliadku zrekonštruovaného zámku a vychutnali si perfektný obed v miestnej reštaurácii.

Odtiaľ sme sa s plnými bruškami presunuli do obce Kriváň, do sídla samotných Kvetov, kde nás čakal už spomínaný worskshop. Pohľad na tie krásne a pestrofarebné kvety nás úplne odrovnal, takže sme aj zabudli na to, že sme prejedené a najradšej by sme všetky rovno zaľahli a dali si šlofíka.

Workshop sa začal krátkou "prednáškou" samotného majiteľa Miroslava Očenáša, ktorý nám poradil ako kvietky kombinovať, aké druhy kytíc vieme vytvoriť a dal mnoho ďalších rád ako predĺžiť ich životnosť. A tak sme sa vrhli na vázy s kvetmi a vyberali a kombinovali a... Musím uznať, že také motanie kytice je riadna fuška, čo som si nikdy neuvedomila. Čiže klobúk dole pred všetkymi kvetinárkami!

Každá z prítomných blogeriek vytvorila kyticu podľa svojho gusta. Či už jemnú nežnú, pestrú alebo nejakú s už tou väčšou dávkou extravagancie.

U mňa si viete predstaviť, že som siahla po svojej klasike.

Ďalej, už rozprávanie prenechám na fotky:Samozrejme, tých fotiek mám pre Vás oveľa viac, ale ešte si ich nechám na chvíľku pre seba.