POMALIČKY...


V Dome 30tich ruží nám to posledné dni ubieha síce rýchlo, ale aj napriek tomu, postupujeme pomalším tempom. Po dvoch mesiacoch mám doma svojho skoro-manželíka, tak som si vzala pár dní voľna od sviečkovania a sociálnych sietí a venovala sa len nám.

Počasie nám celkom prialo a ešte stále nám kvitnú dáhlie, ruže i fialy. I napriek takmer opadanému lístiu to vyzerá zatiaľ celkom fajn, ale po dnešnej návšteve záhrady, kde už tekvice pomaly ale isto končia svoju sezónu, mi je jasné, že zimné obdobie sa nezastaviteľne blíži.

O to viac, že ma čaká už zdobenie domu do vianočnej nálady, kvôli foteniu pre Westwing.

Čiže, tento rok si Vianoce užijem naozaj do sýtosti. Ale s kvitnúcimi dáhliami v záhrade mi to stále znie neuveriteľne, že už o mesiac bude (skoro) doznievať vianočné šialenstvo.

Minuloročné Viance som mala pocit, že mi tak nejako unikli pomedzi prsty, pretože sme ešte stále bývali jednou nohou v poloprázdnom bratislavskom byte, zatiaľ, čo náš vyzdobený domček čakal na naše víkendové návštevy a medzi sviatkami nás čakala práca, takže i počas toho obdobia sme sa neustále presúvali medzi Bratislavou, naším domčekom a východom, odkiaľ môj skoro-manželík pochádza. 

Tohtoročné Vianoce budú práve o toto pokojnejšie, že budeme obaja doma, nakoľko sme už pánmi vlastného času teraz my. Takže dúfam, že už si budeme mať priestor v kľude vychutnať celé toto nádherné obdobie a budeme veriť, že sa nám podarí zažiť aj biele Vianoce. To už ale predbieham, že?