AKO SA DARÍ DOMU 30TICH RUŽÍ?

Už je to nejaký čas, čo som sa vám prihovárala prostredníctvom blogu. Čísla čitateľnosti môjho blogu ma presvedčili, že jednoducho u mňa viac funguje Instagram. Prihováram sa vám tam každý deň a mne to tak vyhovuje. No i napriek tomu som sa rozhodla predsa len občas prispieť i sem, kde je predsa len toho priestoru na slová viac.

V Dome 30tich Ruží sa nám aj v tomto roku darí. Pokračujem vo svojom podnikaní, vyrábam sviečky, vymýšľam pre vás nové dizajny a vône a som naozaj šťastná! Každá jedna objednávočka od vás mi prináša do života radosť z toho, že moje sny sa môžu naďalej realizovať, naďalej môžem pracovať na tom, čo ma baví a prinášať svoje výrobky do vašich domovov.

Úprimne, po Vianociach som mala menšie obavy, či sa to tempo objednávok, ktoré u mňa nastalo, udrží. A že je ešte väčšie! Naozaj ste si značku Dom 30tich Ruží obľúbili a pravidelne mi prichádzajú správy, akú máte z mojich sviečočiek radosť a prispievajú k príjemnej atmosfére vašich domovov. No povedzte, čo si môžem ako výrobca viac priať? Áno, určite by sa niečo našlo. Určite si prajem aj naďalej vašu spokojnosť, aby ste sa pravidelne vracali k mojim sviečočkám a opäť mi písali také milé slová, lebo to je jednoducho to najviac na celej mojej práci. Kto je taký drobný výrobca ako ja, určite vie o čom hovorím.


A ja vám ĎAKUJEM  z celého srdca za to, že dávate šancu mojim sviečočkám. Za každú jednu objednávku a každé jedno milé slovo.

A presne takto vyzerajú moje dni. Venujem sa tvoreniu, venujem sa vám či výrobe.  Teším sa z toho, teším sa z podpory vašej, ale najmä z podpory mojej rodiny, ktorá za mnou stojí a teší sa spolu so mnou z každého úspechu.

Keďže sa všetku svoju energiu snažím sústrediť práve do svojej práce/toho čo milujem, nevyhľadávam blogerské spolupráce, ale napríklad takú spoluprácu s Bellarose neodmietnem ani keby z neba traktory padali, lebo je to môj najobľúbenejší e-shop.


Spomínam to kvôli tomu, že som sa na ich blogu rozhovorila o sviečkach. Síce nie tých mojich, ale to, že ich vyrábam neznamená, že pohrdnem sviečkami iných značiek. Rada skúšam nové veci a hľadám inšpirácie. Takže ak ste ešte článoček nečítali, kde mimochodom môžete do 5.3. aj súťažiť o vonnú sviečočku značky Village Candle, tak šup šup, ešte to stíhate :-)

Prajem vám krásny týždeň!